MÜÜGITINGIMUSED 

Teie toote rõivad (ka jalanõud, käekotid, ehted jms) meie juurde. Koos vaatame asjad üle ja lepime kokku hinnas. Meie juurdehindlus on 70%.

Seejärel hoolitseme meie selle eest, et asjad jõuaksid kenasti hinnasildistatult riidepuudele ning müügisaalidesse stangedele ostjaid ootama. Teie müügil olevate asjadega tegelema ei pea, seda teeme meie. Meie poes ei ole kohatasu. Kui toote riided müüki siis sellega ei kaasne teile lisakulutusi. Peale kolmenädalast müügiloleku aega alandame hinda alghinnast 30%. Me teeme seda ise ilma, et te kohale peaksite tulema.​

​​Infot müüdud asjade kohta saab kirjutades meie meiliaadressile info@komisjonipood.ee, helistades numbril 6010563 või tulles ise meie juurde. 

Juhul kui ese on müüdud, saate selle eest kokkulepitud summa – kas sularahas või pangaülekandega.

​Esemed on müügis kõige rohkem 1,5 kuud, mille jooksul teeme kõik, et see oma ostja leiaks. Kahjuks võib juhtuda, et ostjat ei leidu ning sel juhul palume, et selle aja möödudes oma asjadele järgi tuleksite. Kui Te ei soovi oma asju tagasi, siis võite jätta need poodi. Juhul, kui te ei ole 1,5 kuu jooksul (alates vastuvõtu kuupäevast) esemele järgi tulnud, annetatakse see heategevuseks, ilma teid eelnevalt teavitamata.