KOMISJONIMÜÜGI TINGIMUSED

 

Teie toote rõivad (ka jalanõud, käekotid, ehted jms) meie juurde. Koos vaatame asjad üle ja lepime kokku hinnas. Selle toimingu lõpus väljastame teile kviitungi, mis tuleb teil alles hoida.

  • Kaubale lisandub juurdehindlus 70%.

Seejärel hoolitseme meie selle eest, et asjad jõuaksid kenasti hinnasildistatult riidepuudele ning müügisaalidesse stangedele ostjaid ootama. Huvi selle kohta, kas teie asjad on maha müüdud või mitte, peate ise tundma. Võite kirjutada meie meiliaadressile info@komisjonipood.ee, helistada numbril 6010563 või tulla ise koos kviitungiga meie juurde.  Peale kuuajalist müügiloleku aega alandame hinda alghinnast 30%. Me teeme seda ise ilma, et te kohale peaksite tulema.

  • Iga 30 kalendripäeva möödudes alandatakse hinda 30% ilma komitenti kohale kutsumata ja eelnevalt eraldi teavitamata.

Juhul kui ese on müüdud, saate selle eest kokkulepitud summa – kas sularahas või pangaülekandega.

  • Raha makstakse komitendile peale eseme müümist käesoleva kviitungi ja isikut tõendava dokumendi alusel.
  • Summad üle 40 euro makstakse pangaülekandega.

Ese on müügis 2 kuud, mille jooksul teeme kõik, et see oma ostja leiaks. Kahjuks võib juhtuda, et ostjat ei leidu ning sel juhul palume, et selle aja möödudes oma asjadele järgi tuleksite ning tasuksite sümboolse teenustasu (kuni 10% määratud hinnast) eseme müümiseks tekkinud kulude katteks.

  • Eseme maksimaalne müügiloleku aeg on 2 kuud.
  • Nimetatud tähtaja möödudes kõrvaldatakse ese müügist. Juhul, kui komitent ei ole 2 kuu jooksul (alates vastuvõtu kuupäevast) esemele järgi tulnud, annetatakse see heategevuseks, ilma komitenti eelnevalt teavitamata.
  • Müügil olnud ja müümata eseme tagastamisel komitendile on teenustasu kuni 10% komitendi määratud hinnast.